Na długie lata

W mechanice bram jakość i precyzja wykonania każdego elementu ma realny wpływ na czas bezawaryjnej pracy. Nieubłagane prawa fizyki działające na bramę w cyklach otwarcia są najlepszym testem naszych rozwiązań. Produkujemy bramy gotowe do długoletniej pracy. Jesteśmy pewni, że nawet pół wieku później będą wciąż niezawodne.

Pracujemy z najlepszymi

Bramy VERDOOR są fabrycznie integrowane z automatyką niemieckiej firmy SOMMER. Nowoczesne napędy umożliwiają rozbudowę funkcji o układy takie jak kurtyna świetlna, laser do precyzyjnego parkowania czy łączność z alarmem domowym.

Dwa razy lepiej

Podobnie jak w technice lotniczej, wszystkie kluczowe elementy naszej konstrukcji zostały zdublowane. Dwie kulowane sprężyny i dwa zabezpieczenia przed ich pęknięciem, dodatkowe rzędy zawiasów, wzmocnienia paneli profilami aluminiowymi, dodatkowy rygiel i wiele innych podwójnych elementów w standardzie każdej bramy.

Cokolwiek się zdarzy

Bramy oznaczamy kodem, który zawiera informacje pozwalające na identyfikację wszystkich części zamiennych i przekazanie potrzebnych danych ekipom serwisowym. Zawsze gwarantujemy dostępność części, które są dostarczane klientom w całej Europie.